reddingshondlogo

Stichting Reddingshond NL

informatie  06 2553 5529

 

Reddingshonden in Nederland

Wij zijn het adres voor het opleiden van uw huishond  c.q werkhond. Onze stichting heeft haar trainingsveld aan de Koeriersterweg 9727 AD tegenover huisnummer 52 direct aan de westelijke ringweg en de busbaan.De bussen uit stad en provincie hebben hier een halte.Een van onze leden heeft als eerste Nederlander na een zware test een plaats verdiend in het USAR team van de Internationale Reddingshonden Organisatie deze mogelijkheden zijn er ook voor u.Inmiddels zijn er nog twee mensen door ons opgeleid die dit ook is gelukt.
Om ons in staat te stellen onze medemens te blijven helpen, zijn we blij met elke gift of donatie die u ons geeft.Dat kan ook in natura zijn, zie onze sponsorpagina elders op deze site.
Stortingen op NL58RABO 0132336111 t.n.v. Stichting Reddingshond NL te Groningen.
Gemotiveerde vrijwilligers zijn welkom,vraag informatie.

uitrusting voor lawinehond opleiding

Op dit moment heeft een van onze mensen een complete uitrusting voor lawinehond en hondengeleider te koop.

denk b.v. aan lawinepieps, uw eigen veiligheid want u bent buiten de pistes of sneeuwankers, ski uitrusting etc.

Letop dat als u een lawinehondcursus doet die erkend is(internationale reddingshond organisatie) en gegeven door een lokale groep in een sneeuwland en niet door mensen die vanuit ons land in het buitenland dure "cursussen" organiseren.
Een lawinecursus geven/volgen is bittere ernst en geen speeltje wat u in 10 dagen kan leren!!!!!

Wij kunnen u in contact brengen(kost u niets) met lokale groepen in sneeuwgebieden.

 

Dutch English French German Italian Spanish