reddingshondlogo

Stichting Reddingshond NL

informatie  06 2553 5529

 

Reddingshonden in Nederland

Wij zijn het adres voor het opleiden van uw huishond  c.q werkhond. Onze stichting heeft haar trainingsveld aan de Koeriersterweg 9727 AD tegenover huisnummer 52 direct aan de westelijke ringweg en de busbaan.De bussen uit stad en provincie hebben hier een halte.Een van onze leden heeft als eerste Nederlander na een zware test een plaats verdiend in het USAR team van de Internationale Reddingshonden Organisatie deze mogelijkheden zijn er ook voor u.Inmiddels zijn er nog twee mensen door ons opgeleid die dit ook is gelukt.
Om ons in staat te stellen onze medemens te blijven helpen, zijn we blij met elke gift of donatie die u ons geeft.Dat kan ook in natura zijn, zie onze sponsorpagina elders op deze site.
Stortingen op NL58RABO 0132336111 t.n.v. Stichting Reddingshond NL te Groningen.
Gemotiveerde vrijwilligers zijn welkom,vraag informatie.

Gebouwentraining

Vanavond hebben we getraind in een verpleeghuis in de stad Groningen.Een paar jaar geleden waren we daar ook al en nu mogen we daar weer trainen.Met dank aan onze sponsor Dusseldorp voorheen Jager Sloopwerken Midwolde.Er stonden nog veel spullen binnen wat ons de mogelijkheid gaf om daartussen goede verstopplekken te vinden.Zelfs een schaftlokaal stond ons ter beschikking.Speciaal dank aan Marcel die altijd weer prachtige verstopplaatsen weet te vinden.Alle honden hebben twee keer een zoekronde en de aanblafoefeningen gehad en de beginnelingen hun eerste basisoefeningen in het gebouw.We trainden in schemerlicht en donker.In verband met de nachtrust van de bewoners zijn we om 22.00 uur gestopt.Lucas gaat morgen in Friesland meedoen aan de 1e dag van de speurcompetitie "de gouden speurlijn"een wedstrijd speuren over 4 dagen,op zijn pagina kun je lezen hoe zij het doen.Sebastijan en Esther gaan morgen en zondag met Lucas erbij extra trainen op gehoorzaamheid en hindernissen dit in het kader van het internationaal examen van eind maart.

Dutch English French German Italian Spanish